originálny olej man

Rozhodujúcim faktorom v záležitostiach motorizácie a techniky je optimálne zladenie všetkých komponentov. Originálne diece MAN tento predpoklad spĺňajú.

S originálnym olejom MAN je balík kvality MAN kompletný: Preukázateľne chráni motory, prevodovky, hnacie nápravy a rozdeľovacie prevodovky pred opotrebovaním, ako aj pred ukladaním sedimentov na dielcoch a prispieva k dlhšej životnosti, ako aj zníženiu prevádzkových nákladov.

„Funguje hladko“ – to nestačí. Zložitá technika moderných pohonov vyžaduje špeciálne oleje, ktoré spĺňajú technické a chemické požiadavky nákladného vozidla MAN. Technika vozidla a olej musia perfektne spolupracovať – samostatne za externých podmienok a v nepretržitej prevádzke. Vykonali sme praktický test: Po mnohých rokoch a miliónoch kilometrov. Pre motor, prevodovku, poháňané nápravy a rozdeľovaciu prevodovku sme pri teste použili najrôznejšie druhy olejov. Pre vozidlá MAN boli schválené len oleje, ktoré preukázali svoju optimálnu vhodnosť. Originálne oleje MAN optimálne chránia nákladné vozidlá MAN pred opotrebovaním a tým umožňujú dlhšie servisné intervaly. Súčasne prispievajú k zvýšeniu životnosti motorov, prevodoviek a náprav a znižujú celkové prevádzkové náklady. Originálna kvalita oleja MAN môže takisto viesť k zníženiu spotreby paliva a zníženiu emisií CO2. 

ORIGINÁLNA KVALITA OLEJA MAN

Brožúra Genuine Oil

Aktuálna akciová
ponuka MAN

Využite cenové výhody pre MAN Originálne náhradné dielce®: Vďaka maximálnym výhodám a minimálnym nákladom sa to oplatí. Zoznámte sa s celým radom náhradných dielov v akciovej ponuke.

Stiahnuť